Apie mus

Jau 10 metų kuriame visapusiškai geresnę susisiekimo sistemą, kuria kiekvienas iš mūsų naudojamės. Nuo eismo tyrimų iki galutinių projektinių pasiūlymų skirtų užtikrinti tvarią kelių ir gatvių tinklo plėtrą.

Stipriausi
Lietuvoje

Esame susisiekimo sistemos profesionalai

Veikla

Specializuojamės eismo tyrimų, eismo modeliavimo (eismo prognozavimo), šviesoforinio eismo valdymo ir eismo saugumo srityse. Tai leidžia mums siūlyti tyrimais pagrįstus, naujausiomis ir pažangiausiomis eismo modeliavimo (prognozavimo) technologijomis patikrintus bei eismo saugumo požiūriu įvertintus eismo organizavimo sprendinius.

Misija

Mūsų siekis – saugi ir efektyvi susisiekimo sistema, kuri užtikrina mažiausias laiko sąnaudas eismo dalyviams, taupo investuotojo (privataus ar valstybinio) lėšas rangai, yra ilgalaikė, tausoja aplinką bei tenkina kliento poreikius ar nustatytas sąlygas.

Bendradarbiavimas

Mes padedame priimant inžineriškai pagrįstus sprendimus: nuo nuovažos vietos parinkimo į privatų sklypą  iki didžiųjų pramogų ir prekybos centrų eismo sistemos organizavimo, nuo pėsčiųjų perėjos mažame miestelyje iki intensyviausių transporto mazgų mūsų šalies didmiesčiuose. Kokią problemą galime padėti išspręsti Jums? Susisiekite, pakalbėsime!

Pagrindinės veiklos

Eismo tyrimai

Eismo tyrimams pasitelkdami šiuolaikiškas technologijas galime atlikti kompleksinius (trumpalaikius ir ilgalaikius) eismo stebėjimo ir vertinimo darbus.

Eismo modeliavimas

Atliekame įvairaus dydžio ir sudėtingumo eismo modeliavimo užduotis, esame sukaupę daug žinių ir praktinės patirties, todėl darbus atliekame atsakingai, greitai ir kokybiškai.

Šviesoforinis valdymas

Atliekame šviesoforinio valdymo projektavimą. Išmaniųjų eismo valdymo sistemų projektavimą. Susisiekimo projektams rengiame procesų valdymo ir automatizacijos (šviesoforinės signalizacijos) dalis.

Eismo saugumas

Turime reikalingų žinių, išmanome saugaus eismo organizavimo principus, esame sukaupę didelę patirtį atliekant eismo saugumo auditus bei kitas su eismo saugumu susijusias užduotis.

Reikalinga konsultacija? Susisiekite su mumis!

El. paštas

Telefonas

Dirbame visoje Lietuvoje

Rekvizitai

MB „Eismo inžinerija“
Gytarių g. 16-19, 78368, Šiauliai
Įm. kodas 304564364
PVM mokėtojo kodas LT100011065714
A/s LT47 7044 0600 0816 7234
AB SEB bankas, banko kodas 70440
Tel. +370 652 47467
El. paštas: [email protected]

SEKITE MUS:
© MB „Eismo inžinerija“, 2020. Visos teisės saugomos